Santa Teresa Hotel RJ MGallery By Sofitel
*****
RUA ALMIRANTE ALEXANDRINO, 660 - SANTA TERESA,660 , Rio De Janeiro, 20241260, Brazil
Online rezervace. Ceny od BRL630.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od BRL 630
Magnificently set overlooking the city bay, the sophisticated 5-star Santa Teresa Hotel RJ MGallery by Sofitel is ideally positioned in the very center of Rio de Janeiro's historical and cultural district.

Featuring unique artwork from Sergio Rodrigues, Rock Lane, Studio Vitty, and other famous Brazilian designers, Santa Teresa Hotel is lavishly decorated by blending an innovative African-tropical theme with contemporary elements of chic and luxury.

Pamper yourself at premier spa and wellness facility that boasts an outdoor swimming pool and an assortment of sauna, jacuzzi, Hammam, solarium, and massage treatments.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Santa Teresa Hotel RJ MGallery By Sofitel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Rio de Janeiro, Brazil (SDU-Santos Dumont) - 1.50 mi
  • Rio de Janeiro, Brazil (GIG-Galeao - Antonio Carlos Jobim Intl.) - 8.51 mi
  Muzea
  • Republic Museum Palacio do Catete - 0.78 mi
  • Samba Museum - 0.78 mi
  • National Museum of Fine Arts - 1.13 mi
  • Museu Nacional de Belas Artes - 1.15 mi
  • Modern Art Museum - 1.16 mi
  • International Museum of Naiv Art of Brazil - 1.45 mi
  • Image and Sound Museum - 1.54 mi